Stor Perde Temizliği

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Stor perde temizlik hizmeti

Mekanlarınıza güzellik ve estetik bir görünüm katan stor perdelerinizin temizliği bu ürünlerin narin yapısı ve çalışma mekanizması sebebiye temizliği için dikkatli ve zor işlemler gerekmektedir , aksi takdirde perdelerinizin arızalanmasına sebeb olabilir.
Mersin Temizlik evlerinizde ve ofisleriniz stor perdelerinizi profesyonel şekilde temizlemektedir, stor perde temizliği hakkında detaylı bilgi ve hizmet talebi için bizimle iletişime geçiniz.
Stor perde nasıl temizlenir ? sorunun en iyi cevbını alabileceğiniz adres.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile birlikte storlarınızdaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır.

Zebra Perde Yıkama

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmesi halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir. İstanbul’un lider marka tescilli stor perde yıkamacısı, garantili olarak sökme, yıkama ve montaj hizmeti sunmakla birlikte stor tadilatı hizmeti de vermektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]